* Salon Artystyczno-Literacki „Początki” czyli 101 akwareli Józefa Mularczyka

19 września 2017 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni otwarto wystawę prac znanego bocheńskiego artysty „Początki” czyli 101 akwareli Józefa Mularczyka. Wernisaże podczas których prezentowano jego malarstwo, Józef Mularczyk (zmarły w 2009 roku) uświetniał grając na skrzypcach. Tym razem otwarciu wystawy jego akwarel towarzyszył występ Julii Suchojad i Jakuba Adamczyka – uczniów klasy skrzypiec pani Ewy Olejniczak z Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Bochni, którym akompaniowała Izabela Szymańska-Skrukwa (fortepian).

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Rekrutacja

Zainteresowanych rozpoczęciem nauki w naszej placówce zachęcamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty.

 

Można tam znaleźć zarówno obowiązujące wzory podań o przyjęcie do szkoły, jak również informatory dotyczące nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

 

Zapraszamy!