* „Rodzinna Niedziela z NGO” – koncert w amfiteatrze na Uzborni

2 lipca 2017 roku uczniowie Naszej Szkoły wystąpili na scenie amfiteatru w Parku Rodzinnym Uzbornia. Koncert odbył się w ramach pikniku „Rodzinna Niedziela z NGO” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Bochni, którego współrealizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni. W programie koncertu znalazły się utwory, które można określić mianem muzyki jazzowej, musicalowej i rozrywkowej w opracowaniach na trąbkę, flet, klarnet, saksofony i śpiew. Za swój występ uczniowie zostali nagrodzeni przez publiczność długimi brawami.

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Rekrutacja

Zainteresowanych rozpoczęciem nauki w naszej placówce zachęcamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty.

 

Można tam znaleźć zarówno obowiązujące wzory podań o przyjęcie do szkoły, jak również informatory dotyczące nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

 

Zapraszamy!