* „Na strunach” polsko – słowackie warsztaty muzyczne

W dniach 18-21 czerwca 2017 r. w ramach partnerskiej wymiany szkół na zaproszenie dyrektora Krzysztofa Mieczysława Krawczyka przebywała w Naszej Szkole grupa uczniów i nauczycieli z Základnej Umeleckiej Školy Antona Cigera w Kežmarku na Słowacji. Przyjazd gości ze Słowacji związany był z realizacją projektu pod nazwą „Na strunach VII bocheńskie warsztaty muzyczne”. Uczniowie obu szkół muzycznych utworzyli orkiestrę, która pracowała każdego dnia pod kierunkiem Bożeny Wojciechowskiej a także zespół gitarowy pod opieką artystyczną polskich nauczycieli. Warsztaty zakończyły się koncertem solistów, wymienionego zespołu i międzynarodowej dziecięcej orkiestry smyczkowej w Sali Koncertowej ZPSM w Bochni.

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Projekt współfinansowany przez Gminę Miasta Bochnia
i Stowarzyszenie Przyjaciół ZPSM w Bochni „Dla muzyki”.

Rekrutacja

Zainteresowanych rozpoczęciem nauki w naszej placówce zachęcamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty.

 

Można tam znaleźć zarówno obowiązujące wzory podań o przyjęcie do szkoły, jak również informatory dotyczące nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

 

Zapraszamy!