* „Viva la Film” koncert orkiestr dętej i smyczkowej PSM II stopnia w Bochni

Niezapomniany artystyczny wieczór zgotowali słuchaczom wykonawcy koncertu „Viva la Film” 8 czerwca 2017 roku. Prowadzone przez Pana Tomasza Półtoraka, orkiestra dęta I i II stopnia i orkiestra smyczkowa II stopnia wystąpiły z programem, w którym znalazła się muzyka filmowa. Publiczność mogła usłyszeć między innymi tematy muzyczne z: The Muppet Show, Shreka, Różowej Pantery, Batmana, Piratów z Karaibów, czy Gwiezdnych Wojen. Nie zabrakło także polskich akcentów, obok wymienionych zabrzmiała „Stawka większa niż życie”. Tło dla koncertu stanowiła prezentacja multimedialna. Koncert nagrodzony został przez publiczność długimi owacjami.

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Rekrutacja

Zainteresowanych rozpoczęciem nauki w naszej placówce zachęcamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty.

 

Można tam znaleźć zarówno obowiązujące wzory podań o przyjęcie do szkoły, jak również informatory dotyczące nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

 

Zapraszamy!