* Koncert w bazylice Św. Mikołaja

Kwartet przygotowany przez panią Elizę Zarzycką, uczniowie z klasy organów pana Krzysztofa Kościółka, śpiewająca sopranem solistka oraz chór pod dyrekcją pani Moniki Gruszowskiej wykonali w niedzielne popołudnie 28 maja 2017 r. koncert w bocheńskiej bazylice Św. Mikołaja. W programie koncertu znalazły się kompozycje z gatunku muzyki religijnej. Zgromadzeni w kościele mogli wysłuchać między innymi dzieł muzycznych, których twórcami byli: Jan Sebastian Bach, Alessandro Grandi, Rihards Dubra, Cesar Franck, Bartłomiej Pękiel, John Rutter, czy Irena Pfeiffer.

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Rekrutacja

Zainteresowanych rozpoczęciem nauki w naszej placówce zachęcamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty.

 

Można tam znaleźć zarówno obowiązujące wzory podań o przyjęcie do szkoły, jak również informatory dotyczące nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

 

Zapraszamy!