* Koncert u św. Leonarda na Niedzielę Palmową

9 kwietnia 2017 r. uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bochni wystąpili z koncertem w kościele św. Leonarda w Lipnicy Murowanej. W drewnianej świątyni z końca XV wieku wspaniale zabrzmiały utwory znanych kompozytorów: J. Haydna, H. Wieniawskiego, J. Brahmsa, M. Ravela, czy A. Piazzolli, ale równie pięknie kompozycje mniej znanych twórców jak Juana Ignacio Lópeza i W. A. Crosse’a. Uczniowie występowali w zespołach kameralnych, orkiestrze i jako soliści. Koncert przyjęty  długimi brawami publiczności zakończyła orkiestra pod dyrekcją Pana Tomasza Półtoraka wykonując na bis M. Ravela Pawanę dla zmarłej Infantki.

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Rekrutacja

Zainteresowanych rozpoczęciem nauki w naszej placówce zachęcamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty.

 

Można tam znaleźć zarówno obowiązujące wzory podań o przyjęcie do szkoły, jak również informatory dotyczące nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

 

Zapraszamy!